خانه » روابط عمومی » نخستین نشست سراسری هموندان شورای هماهنگی سازمان‌های غیردولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار گردید.

نخستین نشست سراسری هموندان شورای هماهنگی سازمان‌های غیردولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار گردید.

به نام خدا
نخستین نشست سراسری هموندان شورای هماهنگی سازمان های غیر دولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جهت تصویب “روشنامه شورای هماهنگی” و همچنین انتخابات نخستین اعضای “هیات رییسه شورای هماهنگی” روز آدینه سیزدهم آذرماه سال جاری در اصفهان بکار خود پایان داد.

بنا به گزارش روابط عمومی – نخستین نشست سراسری هموندان شورای هماهنگی، با باشندگی بیش از هفتاد تن از نمایندگان و اعضای چهل و هفت انجمن فعال در حوزه های میراث فرهنگی و با حضور مدیران ارشد کشوری و استانی، معاونت ارجمند برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، مدیر کل سازمان میراث فرهنگی ، شهردار، اعضای شورای شهر، معاونت امور اجتماعی استانداری اصفهان، در تاریخ دوازدهم و سیزدهم آذر ماه از سوی کانون بارگاه مهر به نمایندگی هیات موسس شورای هماهنگی برگزار گردید.
در روز نخست که در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار گردید، پس از پذیرش هموندان شورای هماهنگی که از چهارده استان کشور حضور داشتند، پس از قرائت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آیین افتتاحیه با سخنرانی مسئولان و مدیران کشوری و استانی آغاز و پس از پخش نمآهنگ هایی پیرامون آیین مذهبی شبیه خوانی و همچنین فیلمی کوتاه درباره فرش و هنر ایرانی با سرود میهنی “ای ایران” بکار خود پایان داد.
در بخش دوم نشست ، کارگاه توانمندسازی با موضوع «تدوین استراتژی در تشکل های غیردولتی» با تسهیل گری مهندس علی صالحی برای هموندان شورای هماهنگی برگزار شد؛ پس از پایان کارگاه هموندان شورای هماهنگی، به بازدید شبانه و اختصاصی از کاخ “عالی قاپو” پرداختند.
در روز دوم نشست ابتدا پیش نویس “روشنامه شورای هماهنگی” که از سوی هیات موسس تدوین شده بود، به شور و نظر هموندان گذاشته شد که پس از ویرایش و اصلاح بند ها “روشنامه شورای هماهنگی” از سوی مجمع عمومی هموندان تصویب و به تایید هیات رییسه شورای هماهنگی رسید.
پس از تصویب “روشنامه شورای هماهنگی” مراسم انتخابات و گزینش نخستین “هیات رییسه” شورای هماهنگی سازمان های غیر دولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور و نظارت هیات نظارت و هیات رییسه انتخابات که متشکل از دو نماینده از مجمع عمومی هموندان ، یک نماینده از هیات موسس و یک نماینده و ناظر از سوی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری بود، برگزار گردید.
از میان هفده نامزد شرکت در انتخابات “هیات رییسه” و همچنین هشت نامزد شرکت در “هیات بازرسان” اعضای زیر بعنوان اعضای اصلی هیات رییسه و هیات بازرسان شورای هماهنگی بمدت دوسال گزینش شدند.
بر اساس نتایج شمارش برگه های رای صحیح انتخابات هیات رییسه و بازرسان شورای هماهنگی، افراد زیر به ترتیب تعداد رای به عنوان اعضای اصلی هیات رییسه شورای هماهنگی معرفی می‌شوند:
ردیف نام و نام خانوادگی تعداد رای
۱ علی رضا روحانی شهرکی ۲۹
۲ علی رضا صادقی امیری ۲۵
۳ امین سید طباطبایی ۲۵
۴ علی صالحی ۲۵
۵ رضا ملاحسینی اردکانی ۲۰
۶ سمیه مراقی ۱۸
۷ میرمهرداد میرسنجری ۱۷
۸ مجید کیوانی ۱۷
۹ جعفر مهرکیان ۱۶

۹۴-۰۹-۱۳ Miras NGOs Meeting (7)
همچنین افراد زیر نیز به عنوان عضوهای علی البدل هیات رییسه شورای هماهنگی برگزیده شدند:
۱- مرجان حمزوی زرقانی ۲- نیلوفر پرزیوند
اعضای اصلی هیات بازرسی شورای هماهنگی نیز بر اساس شمارش آرا به شرح زیر می‌باشند
ردیف نام و نام خانوادگی تعداد رای
۱ شهلا جهانگیر ۱۲
۲ سجاد عسگری ۱۱
همچنین احمد سواری نیز به عنوان عضو علی البدل هیات بازرسی شورای هماهنگی برگزیده شد.
پس از تشکیل نخستین جلسه “هیات رییسه” شورای هماهنگی و انتخابات درونی هیات رییسه نتایج زیر بدست آمد .
ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت در هیات رییسه
۱ علی رضا روحانی شهرکی دبیر شورای هماهنگی
۲ امین سید طباطبایی جانشین شورای هماهنگی
۳ علیرضا صادقی امیری سخنگو شورای هماهنگی
۴ سمیه مراقی خزانه دار
۵ مجید کیوانی منشی

علیرضا صادقی امیری
سخنگو شورای هماهنگی

با سپاس
روابط عمومی شورای هماهنگی سازمان های غیر دولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *